Biblioteka Pedagogiczna w Zamościu

May 2018
S M T W T F S
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

Obecnie naszą stronę odwiedza:

Odwiedza nas 113 gości oraz 0 użytkowników.

15 listopada 2017 r. w Bibliotece Pedagogicznej w Zamościu odbył się finał regionalnego konkursu czytelniczego „BOOKTALKING, CZYLI GAWĘDA O KSIĄŻCE…".
W finale konkursu wzięło udział 10 uczniów ze szkół podstawowych, 11 uczniów ze szkół gimnazjalnych i 5 uczniów z ponadgimnazjalnych z powiatu zamojskiego, biłgorajskiego hrubieszowskiego i tomaszowskiego.

Zgodnie z kartą oceny uczniowie mogli zdobyć maksymalnie 48 punktów.

Komisja w składzie:
Alicja Piskorska – kierownik Wydziału Promocji i Wspierania Edukacji Biblioteki Pedagogicznej w Zamościu – przewodnicząca,
Piotr Johaniuk – nauczyciel zajęć teatralnych Młodzieżowego Domu Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu,
Agnieszka Szykuła-Żygawska – redaktor naczelna Zamojskiego Kwartalnika Kulturalnego wydawanego przez Zamojski Dom Kultury w Zamościu,

dokonała oceny wystąpień uczniów i wyłoniła laureatów:

w kategorii szkół podstawowych:
I miejsce – Martyna Margol, Szkoła Podstawowa w Horyszowie Polskim 48 pkt
II miejsce – Rozalia Kulik, Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Steniatynie 45 pkt
III miejsce – Hanna Wolanin, Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Gromadzie 44 pkt
Wyróżnienie - Kaja Greszta, Szkoła Podstawowa w Horyszowie Polskim 42 pkt
Wyróżnienie - Emilia Palonka, Szkoła Podstawowa nr 7 w Zamościu 41 pkt

w kategorii szkół gimnazjalnych:
Wyróżnienie – Paweł Jerzyna, Gimnazjum Publiczne im. Królowej Jadwigi w Horodle 37 pkt
Wyróżnienie - Amelia Biront, Zespół Szkół i Przedszkola w Tarnawatce 36 pkt

w kategorii szkół ponadgimnazjalnych:
I miejsce – Patryk Widz, Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju 47 pkt

Pozostali uczniowie zdobyli następującą ilość punktów:

Szkoły podstawowe

Lp.

Nazwisko i mię

Nazwa szkoły

Punktacja

1.

Martyniuk Karolina

Szkoła Podstawowa w Horyszowie Polskim 

35

2.

Bielawska Weronika

Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Husynnem

35

3.

Silezin Julia

Szkoła Podstawowa nr 5 im. ks. Jana Twardowskiego w Biłgoraju

34

4.

Krawczuk Aleksandra

Szkoła Podstawowa nr 7 w Zamościu 

34

5.

Knap Stanisław

Szkoła Podstawowa nr 5 im. ks. Jana Twardowskiego w Biłgoraju

33

Szkoły gimnazjalne

Lp.

Nazwisko i mię

nazwa szkoły

Punktacja

1.

Bucior Julia

Hajduk Gabriela

Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Tomaszowie Lubelskim

33

2.

Cieniuch Oliwia

Paterak Agnieszka

Zawrotniak Paulina

Gimnazjum nr 2 w Zamościu

31

 

3.

Biela Karolina

Majdanik Julia

Zgardzińska Katarzyna

Żurawska Izabela

Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Tomaszowie Lubelskim

28

Szkoły ponadgimnazjalne

Lp.

Nazwisko i mię

nazwa szkoły

Punktacja

1.

Rybak Aleksandra

I Liceum Ogólnokształcące im. ONZ Biłgoraj

30

2.

Frań Klaudia

ZSP nr 5 w Zamościu

30

3.

Piechnik Weronika

ZSP nr 5 w Zamościu

28

4.

Różańska Olga

I Liceum Ogólnokształcące im. ONZ Biłgoraj

35

 

Zwycięzcom i uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy!

image001

image002

image003

image004

image005

image006