Biblioteka Pedagogiczna w Zamościu

Obecnie naszą stronę odwiedza:

Odwiedza nas 411 gości oraz 0 użytkowników.

„Zabawy słowem” to tytuł warsztatów, które odbyły się w Bibliotece Pedagogicznej w Zamościu 14 maja 2019 r. W spotkaniu uczestniczyli nauczyciele, nauczyciele bibliotekarze bibliotek szkolnych i biblioteki pedagogicznej.
Warsztaty zostały zorganizowane przez grupę nieformalną Animatorzy Zmiany i Bibliotekę Pedagogiczną w Zamościu w ramach realizowanego projektu MAGIA CZYTANIA dofinansowanego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.


Szkolenie przeprowadziła pani Elżbieta Rafalska – kierownik Biblioteki Pedagogicznej w Zamościu Filii w Tomaszowie Lubelskim.
W trakcie spotkania uczestnicy poznali zabawy literackie typu : "Bigos poetycki", „BlacKout poetry”, „Visual poetry”, „Luki w poezji” czy „Warsztat dadaistyczny. Zaproponowane przez prowadzącą „zabawy z poezją” to atrakcyjne środki, które mogą być wykorzystane w pracy z dziećmi i młodzieżą w szkole oraz w działaniach społeczno-kulturalnych. To doskonały materiał służący uatrakcyjnieniu zajęć z języka polskiego i języków obcych.

 logo1 logo2   logo3

 

image001

image002

image003

image004

 

 logo4  logo5