Debiut Wiktorii Zawrotniak

 

Debiut to szczególna chwila w życiu młodego człowieka. Z pewnością tak było w przypadku Wiktorii Zawrotniak, która odważyła się zaprezentować swój talent artystyczny. Biblioteka Pedagogiczna w Zamościu miała zaszczyt zorganizować pierwszą autorską wystawę prac uzdolnionej uczennicy Szkoły Podstawowej nr 6 w Zamościu. Wernisaż wystawy rysunku i malarstwa zatytułowanej „Kobieta” odbył się w idealnym do tego czasie, czyli 8 marca w Dniu Kobiet w Galerii BipeArt przy ul. Sienkiewicza 5.

Wystawę otworzyła Anetta Sienkiewicz, wicedyrektor Biblioteki Pedagogicznej w Zamościu, która przybliżyła wszystkim zebranym twórczość młodej artystki, pogratulowała jej talentu i życzyła dalszych sukcesów na drodze malarskiej. W wernisażu wzięli udział rodzice Wiktorii Zawrotniak, a także społeczność Szkoły Podstawowej nr 6 w Zamościu – dyrektor Sebastian Plewa, nauczyciel bibliotekarz Dorota Zwolan, wychowawczyni Alicja Tarnowska oraz uczniowie szkoły. Wszyscy w ciepłych słowach wypowiadali się o pracach Wiktorii i życzyli jej rozwijania talentu. Wystawę „Kobieta” można oglądać w Galerii BipeArt do końca kwietnia. Zapraszamy!

 

Zdjęcie z otwarcia wystawy rysunku i malarstwa Wiktorii Zawrotniak. Na zdjęciu nauczyciel Mateusz Sawczuk odczytuje wiersz z okazji Dnia Kobiet. Na zdjęciu widoczni są także dyrektor SP nr 6 w Zamościu Sebastian Plewa oraz wicedyrektor Biblioteki Pedagogicznej w Zamościu Anetta Sienkiewicz.

Zdjęcie z otwarcia wystawy rysunku i malarstwa Wiktorii Zawrotniak. Na zdjęciu widać licznie zgromadzoną publiczność, która przybyła na wernisaż wystawy w Galerii BipeArt.

Zdjęcie z otwarcia wystawy rysunku i malarstwa Wiktorii Zawrotniak. Na zdjęciu Wiktoria Zawrotniak odbiera pamiątkowy oprawiony w ozdobną ramkę plakat zapowiadający jej debiutancką wystawę z rąk wicedyrektora Biblioteki Pedagogicznej w Zamościu Anetty Sienkiewicz.

Zdjęcie z otwarcia wystawy rysunku i malarstwa Wiktorii Zawrotniak. Na zdjęciu wicedyrektor Biblioteki Pedagogicznej w Zamościu Anetta Sienkiewicz wręcza podziękowania nauczycielowi Dorocie Zwolan za pomoc w zorganizowaniu wystawy.

Zdjęcie z otwarcia wystawy rysunku i malarstwa Wiktorii Zawrotniak. Na zdjęciu od lewej: nauczyciel Dorota Zwolan, wicedyrektor Biblioteki Pedagogicznej w Zamościu Anetta Sienkiewicz, autorka wystawy Wiktoria Zawrotniak trzymająca w rękach pamiątkowy plakat wystawy, dyrektor SP nr 6 w Zamościu Sebastian Plewa oraz rodzice Wiktorii - mama i tata.

Zdjęcie z otwarcia wystawy rysunku i malarstwa Wiktorii Zawrotniak. Na zdjęciu od lewej: wicedyrektor Biblioteki Pedagogicznej w Zamościu Anetta Sienkiewicz, dyrektor SP nr 6 w Zamościu Sebastian Plewa oraz autorka wystawy Wiktoria Zawrotniak trzymająca w rękach pamiątkowy plakat wystawy.

Zdjęcie z otwarcia wystawy rysunku i malarstwa Wiktorii Zawrotniak. Na zdjęciu widać osoby oglądające wystawę.

Zdjęcie z otwarcia wystawy rysunku i malarstwa Wiktorii Zawrotniak. Na zdjęciu nauczycielka Dorota Zwolan oraz autorka wystawy Wiktoria Zawrotniak.