Spotkanie autorskie z ks. Mariuszem Skakujem

BIBLIOTEKA PEDAGOGICZNA W ZAMOŚCIU

zaprasza uczniów kl. 4-6 szkół podstawowych na spotkanie autorskie z ks. Mariuszem Skakujem pt. „Fasola, kukurydza i hakuna matata…” połączone z wernisażem fotografii „Moja Afryka”.
Ks. Mariusz Skakuj – kapłan diecezji zamojsko-lubaczowskiej, dyrektor Katolickiej Szkoły Podstawowej im. św. Ojca Pio w Zamościu, współpracuje z Kościołem misyjnym w Kenii, Boliwii i na Madagaskarze.


Termin: 19 październik 2021 r., godz. 11.00
Miejsce: Biblioteka Pedagogiczna w Zamościu, ul Sienkiewicza 5

 

Spotkanie i wernisaż zostały zorganizowane w ramach Dni Kultury Chrześcijańskiej Zamość 2021

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny: 84 638 49 39 wew. 25

ZAPRASZAMY !

Tło plakatu jest ciemno szare. U góry plakatu na jasnym tle, w prostokątnej ramce  został podany termin spotkania 19 październik 2021 r., godz. 11.00. Poniżej widnieje tytuł spotkania „Fasola, kukurydza i hakuna matata…”. Bezpośrednio pod tytułem znajduje się tekst: BIBLIOTEKA PEDAGOGICZNA W ZAMOŚCIU zaprasza uczniów kl. 4-6 szkół podstawowych na spotkanie autorskie z ks. Mariuszem Skakujem  i wernisaż fotografii „Moja Afryka”.Pod tekstem znajduje się fotografia przedstawiająca mieszkańców Afryki w tradycyjnych strojach. Z prawej strony plakatu umieszczone są w pionie 3 fotografie: na pierwszej od góry znajduje się dwóch ciemnoskórych chłopców, na drugiej znajduje się żyrafa, a na trzeciej dwóch ciemnoskórych chłopców.
U dołu plakatu widnieje napis Dni Kultury Chrześcijańskiej Zamość 2021 i okrągłe logo Biblioteki Pedagogicznej w Zamościu.