Spotkanie autorskie z Leszkiem Szczasnym

 

Spotkanie z Leszkiem Szczasnym – autorem książki „Świat na wyciągniecie ręki”.

LESZEK SZCZASNY jest raciborzaninem, z wykształcenia politologiem i filozofem, a z zamiłowania społecznikiem, fotografem i przede wszystkim niezależnym globtroterem. W 2010 roku wydał książkę „Świat na wyciągnięcie ręki", której niepodrabialna, esencjonalna narracja stara się wyznaczać nowy styl podróżniczego reportażu.

Miejsce i termin spotkania:

Biblioteka Pedagogiczna w Zamościu, ul Sienkiewicza 5, 16 października 2020 r., godz. 12.00

Spotkanie zostało zorganizowane w ramach programu Dyskusyjny Klub Książki, który jest dofinansowany ze środków Instytutu Książki.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny: 84 638 49 39 wew. 25.

W części środkowej plakatu, na żółtym tle, informacja: Biblioteka Pedagogiczna w Zamościu zaprasza na spotkanie autorskie z Leszkiem Szczasnym „Świat na wyciągnięcie ręki” 16 października 2020 roku o godzinie 12. U góry plakatu umieszczone zostało zdjęcie pokazujące Turka na tle dywanów. Obok fotografii zamieszczone jest logo dyskusyjnego klubu książki, w ramach którego programu, odbywa się spotkanie autorskie. Na dole plakatu zamieszczone jest kolejne zdjęcie przedstawiające głazy. Obok fotografii zamieszczone zostało logo Biblioteki Pedagogicznej w Zamościu.