Spotkanie autorskie z Pawłem Majką

BIBLIOTEKA PEDAGOGICZNA W ZAMOŚCIU zaprasza uczniów szkół ponadpodstawowych, studentów i osoby zainteresowane na spotkanie autorskie z Pawłem Majką pt. „Kłębowisko żmij…”.
Paweł Majka – polski autor, który tworzy książki w uniwersum Metro. Jego przygoda z fantastyką zaczęła się w czasach młodości, kiedy odkrył „Eden” Stanisława Lema. Autor tworzy książki z gatunku fantastyki postapokaliptycznej oraz space opera. Był czterokrotnie nominowany do prestiżowej Nagrody Zajdla. Współpracuje z licznymi czasopismami m.in. „Fantasy & Science Fiction” , „Nowa Fantastyka”, „Czas Fantastyki”. Do jego najbardziej znanych książek należą: „Pokój światów”, „Dzielnica obiecana”, „Człowiek obiecany”, „Niebiańskie pastwiska”, „Kłębowisko żmij”.

Termin: 27 październik 2021 r., godz. 10.00

Spotkanie odbędzie się online na platformie Google Meet. Link do rejestracji dostępny będzie na stronie www.bipe.pl w dniu spotkania.

Przedsięwzięcia jest częścią autorskiego projektu Biblioteki Pedagogicznej w Zamościu pt. „…NIE Z TEJ ZIEMI” realizowanego w ramach programu grantowego „Patroni Roku 2021” Fundacji LOTTO im. Haliny Konopackiej.

Partnerem projektu jest Zamojskie Stowarzyszenie Kulturalne „Czerwony Smok”.

Patronat Honorowy nad projektem sprawują:

Minister Edukacji i Nauki Przemysław Czarnek
Polska Agencja Kosmiczna
Marszałek Województwa Lubelskiego Jarosław Stawiarski
Prezydent Miasta Zamość Andrzej Wnuk
Poseł na Sejm RP Sławomir Zawiślak

Patronat Medialny nad projektem sprawują:

TVP 3 Lublin
Kronika Tygodnia
Katolickie Radio Zamość
Skafander
Ezamosc.pl
Lubelskie.info

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny: 84 638 49 39 wew. 25

 

ZAPRASZAMY !

 

U góry plakatu widać głowę w masce gazowej, w deszczu. Pod obrazkiem jest pasek, na tle  którego widnieje napis Biblioteka Pedagogiczna w Zamościu zaprasza uczniów szkół ponadpodstawowych, studentów i dorosłych na spotkanie autorskie online. 
Pod paskiem znajduje się imię i nazwisko autora spotkania z Pawłem Majką. Poniżej podany jest tytuł spotkania „Kłębowisko żmij …”.
Pod tytułem są dwie wąskie linie pomiędzy, którymi znajduje się tekst Link do rejestracji dostępny będzie w dniu spotkania na stronie www.bipe.pl. Poniżej podany jest termin spotkania  27.10.2021 r. i godzina spotkania 10.00. Pomiędzy datą i godziną znajduje się okrągłe logo Biblioteki Pedagogicznej w Zamościu.
U dołu plakatu na białym tle umieszczone zostało logo Fundacji LOTTO im. H. Konopackiej, która dofinansowuje projekt realizowany w ramach grantu udzielonego w konkursie „Patroni Roku 2021”. Obok jest logo autora projektu – Biblioteki Pedagogicznej w Zamościu, logo partnera projektu Zamojskiego  Stowarzyszenia Kulturalnego „Czerwony Smok”, loga instytucji sprawujących patronat honorowy: Ministerstwo Edukacji i Nauki, Polska Agencja Kosmiczna, Marszałek Województwa Lubelskiego Jarosław Stawiarski, Prezydent Miasta Zamość Andrzej Wnuk, Poseł na Sejm RP Sławomir Zawiślak oraz loga instytucji sprawujących patronat medialny: TVP 3 Lublin, Kronika Tygodnia, Katolickie Radio Zamość, Skafander, Ezamosc.pl, Lubelskie.info