„Stany Zjednoczone” z podróżnikiem Markiem Marcolą

Biblioteka Pedagogiczna w Zamościu zaprasza na spotkanie online z panem Markiem Marcolą, które odbędzie się 21.04.2021 r. o godz. 9:00.
Autor spotkania pan Marek Marcola urodził się i mieszka w Zwierzyńcu na Roztoczu. Jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji UMCS w Lublinie, wieloletnim pracownikiem administracji państwowej i samorządowej, z zamiłowania podróżnikiem – amatorem, który odwiedził ponad 90 krajów na 6 kontynentach, w tym wszystkie w Europie. Na trasie jego podróży znalazły się m.in. Chiny, Indie, Brazylia, Australia, RPA, Meksyk, Haiti, Liban, Brunei i Gwinea Bissau.

Spotkanie odbędzie się online na platformie Google Meet.

Link do rejestracji zostanie podany w dniu wydarzenia na stronie www.bipe.pl.

Rejestracja na spotkanie będzie możliwa do godziny 8:55.

Wstęp wolny. Zapraszamy!

U góry plakatu znajduje się fotografia przedstawiająca Kapitol Stanów Zjednoczonych w Waszyngtonie, pełniący funkcję siedziby Kongresu Stanów Zjednoczonych. Poniżej fotografii umieszczony jest napis: Stany Zjednoczone z Markiem Marcolą, pod którym jest kolejny napis: Biblioteka Pedagogiczna w Zamościu zaprasza na spotkanie online z podróżnikiem oraz widnieje data i godzina spotkania: 21 kwietnia 2021 roku i godzina 9.00. Poniżej daty umieszczony jest napis: Link do rejestracji dostępny będzie w dniu spotkania na stronie: www.bipe.pl. Obok napisów, z prawej strony, u dołu plakatu  jest fotografia przedstawiająca „drapacze chmur” w Nowym Jorku. Na dole plakatu umieszczone jest logo biblioteki.