Wernisaż wystawy fotograficznej „Piękno drewnianej cerkwi” Artura Wąsika.

Biblioteka Pedagogiczna w Zamościu zaprasza na otwarcie wystawy „Piękno drewnianej cerkwi” - Artura Wąsika.

Artur Wąsik – członek Zamojskiej Grupy Fotograficznej – Grupa Twórcza oraz Fotoklubu Rzeczypospolitej Polskiej Stowarzyszenie Twórców. Uczestnik różnych plenerów i wystaw poplenerowych m.in.: Mgły, Działo się w 2020, Ocalić od zapomnienia, Obiektyw na Flagę, Architektura Drewniana.

Termin i miejsce

9 lutego 2023 r., godz. 10:00 – otwarcie wystawy
Biblioteka Pedagogiczna w Zamościu
ul. H. Sienkiewicza 5

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu prosimy o kontakt: 84 638 49 39 wew. 25.

Wystawę będzie można oglądać od 9 lutego 2023 r. do 3 marca 2023 r. w galerii BipeArt Biblioteki Pedagogicznej w Zamościu.

Serdecznie zapraszamy!

U góry plakatu w części środkowej znajduje się napis WERNISAŻ WYSTAWY FOTOGRAFICZNEJ, poniżej kolejny napis PIĘKNO DREWNIANEJ CERKWI. Bezpośrednio pod tym napisem z lewej strony podane zostało nazwisko autora wernisażu Artur Wąsik. Nazwisko częściowo zachodzi na umiejscowioną w części centralnej plakatu fotografię cerkwi. Bezpośrednio pod fotografią cerkwi, u dołu plakatu, z prawej strony znajduje się tekst informujący o tym, że wystawa odbędzie się 9 lutego 2023 roku o godzinie 10.00 w Bibliotece Pedagogicznej w Zamościu przy ulicy Sienkiewicza 5. U dołu plakatu, ale w lewym rogu umieszczone jest logo Biblioteki Pedagogicznej w Zamościu.