Wyniki I etapu REGIONALNGO KONKURSU CZYTELNICZEGO „CZY ZNASZ...?”  

I etap regionalnego konkursu czytelniczego „Czy znasz...?” dla uczniów klas I-III szkół podstawowych powiatu zamojskiego, biłgorajskiego, hrubieszowskiego i tomaszowskiego odbył się 31 maja 2021 r.
Zadaniem uczestników konkursu było samodzielne rozwiązanie testu wiedzy dostępnego przez aplikację Quizizz.
Pytania konkursowe zostały przygotowane w oparciu o następujące utwory literackie: Chotomska Wanda „Wanda Chotomska dzieciom”(wiersze: „O poecie i biedronce”, „Łyżka”, „Kundel”, „Fryzjer’, „Sroki”, „Pan Kwiecień”), Jasiński Artur „Baśń o dębowym sercu”, Kosmowska Barbara „Dziewczynka z parku”, Pisarski Roman „O psie, który jeździł koleją”, Stark Ulf „Jak mama została Indianką”, Terlikowska, Maria „Drzewo do samego nieba”, Wierzbicki Łukasz J. „Afryka Kazika”.

Drugi etap konkursu odbędzie się 8 czerwca 2021 r. o godzinie 10.00 w aplikacji Quizizz. Kod dostępu do testu zostanie wyświetlony w dniu konkursu na stronie www.bipe.pl o godzinie 9.45.

Do drugiego etapu konkursu zakwalifikowało się 50 uczniów.

1. Antoszak Hanna - Szkoła Podstawowa w Hucie Tarnawackiej
2. Antoszak Marcelina - Szkoła Podstawowa w Hucie Tarnawackiej
3. Bęczkowska Natalia - Publiczna Szkoła Podstawowa im. KEN w Szyszkowie
4. Bielak Bartłomiej - Szkoła Podstawowa im. Zofii Krawieckiej w Majdanie Starym
5. Bielak Oliwier - Szkoła Podstawowa im. Dzieci Zamojszczyzny w Aleksandrowie
6. Bosak Hanna - Szkoła Podstawowa nr 5 im. Księdza Jana Twardowskiego w Biłgoraju
7. Brzozowski Dawid - Zespół Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II w Tereszpolu-Zaorendzie
8. Bucior Natalia - Publiczna Szkoła Podstawowa im. KEN w Szyszkowie
9. Chmura Jakub - Zespół Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II w Tereszpolu-Zaorendzie
10. Czaus Zofia - Szkoła Podstawowa im. Kardynała Wyszyńskiego w Telatynie
11. Dłużniewska Agata - Szkoła Podstawowa im. gen. Władysława Sikorskiego w Goraju
12. Dryla Julia - Szkoła Podstawowa nr 2 im. J. Piłsudskiego w Tomaszowie Lub.
13. Fus Paulina - Szkoła Podstawowa im. Marii Curie-Skłodowskiej w Tarnogrodzie
14. Gałka Kamil - Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Kaczórkach
15. Grzeszczuk Maciej - Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bolesława Prusa w Hrubieszowie
16. Holli Martyna - Szkoła Podstawowa nr 2 im. J. Piłsudskiego w Tomaszowie Lub.
17. Iwanicka Alicja - Szkoła Podstawowa nr 2 im. J. Piłsudskiego w Tomaszowie Lub.
18. Jurzysta Aleksandra - Szkoła Podstawowa nr 2 im. J. Piłsudskiego w Tomaszowie Lub.
19. Kiper Michał - Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Telatynie
20. Klimkowska Maja - Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bolesława Prusa w Hrubieszowie
21. Kołodziej Bartłomiej - Szkoła Podstawowa w Korczowie
22. Konopa Kacper - Szkoła Podstawowa w Szewni Górnej
23. Krasny Karol - Publiczna Szkoła Podstawowa w Potoku Górnym
24. Krawczyk Michał - Szkoła Podstawowa w Szewni Górnej
25. Kurasiewicz Aleksandra - Samorządowy Zespół Szkolny we Frampolu
26. Kusiak Zuzanna - Szkoła Podstawowa im. Dzieci Zamojszczyzny w Aleksandrowie
27. Lewkowicz Kinga - Szkoła Podstawowa w Korczowie
28. Majdanik Amelia - Szkoła Podstawowa nr 2 im. J. Piłsudskiego w Tomaszowie Lub.
29. Matuszewski Adam - Szkoła Podstawowa im. Batalionów Chłopskich w Kryłowie
30. Mazurek Jakub - Szkoła Podstawowa im. Marii Curie-Skłodowskiej w Tarnogrodzie
31. Metyk Anna - Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bolesława Prusa w Hrubieszowie
32. Mojsym Zofia - Szkoła Podstawowa nr 2 im. J. Piłsudskiego w Tomaszowie Lub.
33. Nasiłowska Agata - Szkoła Podstawowa nr 2 im. J. Piłsudskiego w Tomaszowie Lub.
34. Nita Maja - Samorządowy Zespół Szkolny we Frampolu
35. Pasieka Amelia - Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bolesława Prusa w Hrubieszowie
36. Pióro Wiktoria - Szkoła Podstawowa nr 2 im. J. Piłsudskiego w Tomaszowie Lub.
37. Przygon Aleksandra - Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Kaczórkach
38. Różański Mikołaj - Szkoła Podstawowa im. Dzieci Zamojszczyzny w Aleksandrowie
39. Skoczek Alicja - Szkoła Podstawowa nr 2 w Tomaszowie Lub.
40. Spozowska Joanna - Szkoła Podstawowa nr 6 im. Szymona Szymonowica w Zamościu
41. Szumiec Julia - Szkoła Podstawowa im. Marii Curie-Skłodowskiej w Tarnogrodzie
42. Szykuła Gabriela - Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Przeorsku
43. Tętnowska Gabriela - Szkoła Podstawowa im. Kardynała Wyszyńskiego w Telatynie
44. Tychlowiec Lena - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Michalowie
45. Urban Zuzanna - Szkoła Podstawowa nr 2 im. J. Piłsudskiego w Tomaszowie Lub.
46. Warchał Paweł - Szkoła Podstawowa im. Batalionów Chłopskich w Kryłowie
47. Wawrzusiszyn Michał - Szkoła Podstawowa nr 2 im. J. Piłsudskiego w Tomaszowie Lub.
48. Winiarska Patrycja - Publiczna Szkoła Podstawowa w Potoku Górnym
49. Zaremba Maja - Samorządowy Zespół Szkolny we Frampolu
50. Żmijan Miłosz - Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Olchowcu

 Serdecznie zapraszamy!