Wyniki I etapu REGIONALNGO KONKURSU CZYTELNICZEGO „CZY ZNASZ...?”

I etap regionalnego konkursu czytelniczego „Czy znasz...?” dla uczniów klas IV-VI szkół podstawowych powiatu zamojskiego, biłgorajskiego, hrubieszowskiego i tomaszowskiego odbył się 26.10.2021 r.
Zadaniem uczestników konkursu było samodzielne rozwiązanie testu wiedzy dostępnego przez aplikację Quizizz.

Pytania konkursowe zostały przygotowane w oparciu o następujące utwory literackie: Jan Brzechwa „Akademia Pana Kleksa”, Charles Dickens „Opowieść wigilijna”, D. D. Everest „Archie Greene i sekret czarodzieja”, Marcin Szczygielski „Teatr niewidzialnych dzieci”, Max Ducos „Chłopiec z wyspy”, Marcin Przewoźniak „PUK, PUK! Zastałem króla?”.

Do drugiego etapu konkursu zakwalifikowało się 20 uczniów.

1. Marcel Leńczuk - Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Tomaszowie Lubelskim - 60 pkt
2. Nikola Maryńczak - Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Tomaszowie Lubelskim - 59 pkt
3. Barbara Podoba - Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Tomaszowie Lubelskim - 59 pkt
4. Kinga Lewkowicz - Szkoła Podstawowa w Korczowie – 56 pkt
5. Weronika Dziura - Szkoła Podstawowa im. Zofii Krawieckiej w Majdanie Starym – 56 pkt
6. Maja Kondracka - Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Teratynie – 55 pkt
7. Bruno Szumilak - Szkoła Podstawowa Nr 3 im. doktora Janusza Petera w Tomaszowie Lubelskim – 55 pkt
8. Martyna Kaczor - Szkoła Podstawowa nr 1 im. Sługi Bożego Księdza Prymasa Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Biłgoraju – 54 pkt
9. Natalia Ryczko - Szkoła Podstawowa im. Papieża Jana Pawła II w Dereźni Solskiej – 54 pkt
10. Aleksandra Kurasiewicz - Samorządowy Zespół Szkolny we Frampolu – 54 pkt
11. Adam Mełges - Szkoła Podstawowa nr 1 im. Sługi Bożego Księdza Prymasa Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Biłgoraju – 53 pkt
12. Gabriela Baryła - Szkoła Podstawowa im. Batalionów Chłopskich w Kryłowie – 52 pkt
13. Natalia Koper - Szkoła Podstawowa im. gen. Nikodema Sulika w Lubyczy Królewskiej – 52 pkt
14. Michalina Karp - Zespół Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II w Tereszpolu-Zaorendzie – 52 pkt
15. Julia Balicka - Szkoła Podstawowa nr 1 im. Sługi Bożego Księdza Prymasa Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Biłgoraju – 52 pkt
16. Antonina Jachosz - Szkoła Podstawowa nr 1 im. Sługi Bożego Księdza Prymasa Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Biłgoraju – 51 pkt
17. Dominika Popko - Szkoła Podstawowa im. Papieża Jana Pawła II w Dereźni Solskiej – 50 pkt
18. Wiktoria Deryło - Publiczna Szkoła Podstawowa im. KEN w Szyszkowie – 49 pkt
19. Bartłomiej Kołodziej - Szkoła Podstawowa w Korczowie – 49 pkt
20. Jakub Zdunek - Samorządowy Zespół Szkolny we Frampolu – 49 pkt

 

Drugi etap konkursu odbędzie się 3 listopada 2021 r. o godzinie 10.00 w aplikacji Quizizz. Kod dostępu zostanie podany na stronie internetowej Biblioteki Pedagogicznej w Zamościu www.bipe.pl o godzinie 9.30.

Serdecznie zapraszamy!