„BACZYŃSKI JAKIEGO NIE ZNAMY”

Biblioteka Pedagogiczna w Zamościu zaprasza uczniów klas IV - VIII szkół podstawowych powiatu zamojskiego, biłgorajskiego, hrubieszowskiego i tomaszowskiego do udziału w konkursie.

Terminy

Termin nadsyłania prac do 16.02.2021 r. do siedziby Biblioteki Pedagogicznej w Zamościu (ul. Sienkiewicza 5) lub do właściwej Filii w Biłgoraju (ul. Żołnierzy Wojska Polskiego 4), Hrubieszowie (ul. Ciesielczuka 1), Tomaszowie Lubelskim (ul. Zamojska 2).

Ogłoszenie wyników konkursu 19.02.2021 r.

Dodatkowe informacje: 84 638 49 39 wew. 25

Regulamin | Karta zgłoszenia

 Plakat w lewym górnym rogu umieszczony jest napis Biblioteka Pedagogiczna w Zamościu. Obok napisu jest ilustracja będąca pracą Krzysztofa Kamila Baczyńskiego. Widać na niej dwóch rycerzy na koniach jadących ku wzniesieniu, na którym znajduje się wieża zamkowa z księżniczką.  Dopełnieniem obrazu są rośliny i zwierzęta. Poniżej ilustracji znajduje się tytuł konkursu: Baczyński jakiego nie znamy. Na dole napis: Regionalny konkurs plastyczny dla uczniów klas 4-8 szkół podstawowych. Pod napisem data nadsyłania prac do 16 lutego 2021 roku. Na dole plakatu odsyłacz do strony www.bipe.pl oaz logo biblioteki.