Relacja z wernisażu wystawy fotografii Artura Wąsika


26 kwietnia w Bibliotece Pedagogicznej w Zamościu Filia w Biłgoraju odbył się wernisaż wystawy fotograficznej Artura Wąsika „Droga Twórczości”.
Autor jest członkiem Zamojskiej Grupy Fotograficznej – Grupa Twórcza oraz Fotoklubu Rzeczypospolitej Polskiej Stowarzyszenie Twórców. Artur Wąsik jest również twórcą wielu innych wystaw poplenerowych między innymi: Mgły, Działo się w 2020, Ocalić od zapomnienia, Obiektyw na Flagę, Architektura Drewniana.
W spotkaniu uczestniczyli podopieczni Środowiskowego Domu Samopomocy w Biłgoraju oraz uczniowie Szkoły Podstawowej im. Marii Curie -Skłodowskiej w Tarnogrodzie.
Wystawa była  także okazją do  rozmowy z  autorem prac  na temat  tego  w  jakich  okolicznościach powstawały poszczególne  fotografie, jakiego  rodzaju  obiektywów i  filtrów użyto podczas pracy oraz jakie światło  okazało się  najbardziej odpowiednie  do wykonania  najlepszego ujęcia.
Wystawę można oglądać w Bibliotece Pedagogicznej w Zamościu Filia w Biłgoraju do 31 maja, od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 18.00.

 

image 001

image 001

image 001

image 001