Spotkanie autorskie z ks. Mariuszem Skakujem

BIBLIOTEKA PEDAGOGICZNA W ZAMOŚCIU FILIA W BIŁGORAJU zaprasza uczniów kl. 4-8 szkół podstawowych na spotkanie autorskie z ks. Mariuszem Skakujem
pt. „Fasola, kukurydza i hakuna matata…”. Ks. Mariusz Skakuj – kapłan diecezji zamojsko-lubaczowskiej, dyrektor Katolickiej Szkoły Podstawowej im. św. Ojca Pio w Zamościu, współpracuje z Kościołem misyjnym w Kenii, Boliwii i na Madagaskarze.

Termin: 2 listopada 2021 r., godz. 11.00

Miejsce: Biblioteka Pedagogiczna w Zamościu Filia w Biłgoraju, ul. Żołnierzy Wojska Polskiego 4

Spotkanie zostało zorganizowane w ramach Dni Kultury Chrześcijańskiej Zamość 2021
W ramach spotkania autor oferuje możliwość zakupu książki „Fasola, kukurydza i hakuna matata… czyli jak pokochałem Afrykę” z autografem w cenie – 40,00 zł.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny: 84 686 42 55

ZAPRASZAMY !

 

U góry plakatu, w prostokątnej ramce  został podany termin spotkania 2 listopada 2021 r., godz. 11.00. Poniżej widnieje tytuł spotkania „Fasola, kukurydza i hakuna matata…”. Bezpośrednio pod tytułem znajduje się tekst: BIBLIOTEKA PEDAGOGICZNA W ZAMOŚCIU FILIA W BIŁGORAJU zaprasza uczniów kl. 4-8 szkół podstawowych na spotkanie autorskie z ks. Mariuszem Skakujem.
Pod tekstem znajduje się fotografia przedstawiająca mieszkańców Afryki w tradycyjnych strojach.Z prawej strony plakatu umieszczone są w pionie 3 fotografie: na pierwszej od góry znajduje się dwóch ciemnoskórych chłopców, na drugiej znajduje się żyrafa, a na trzeciej dwóch ciemnoskórych chłopców.
U dołu plakatu widnieje napis Dni Kultury Chrześcijańskiej Zamość 2021 i okrągłe logo Biblioteki Pedagogicznej w Zamościu.