„CZY ZNASZ...?” regionalny konkurs czytelniczy

Biblioteka Pedagogiczna w Zamościu zaprasza uczniów szkół podstawowych klas VII - VIII powiatu zamojskiego, biłgorajskiego, hrubieszowskiego i tomaszowskiego do udziału w regionalnym konkursie czytelniczym „Czy znasz...?”.

Konkurs odbędzie się w dwóch etapach:

- I etap powiatowy – 04.10.2022 r. o godz. 11.00,
- II etap regionalny – 11.10.2022 r. o godz. 10.00.

Zadaniem każdego uczestnika konkursu będzie samodzielne rozwiązanie testu wiedzy.

Pytania konkursowe zostaną przygotowane w oparciu o następujące utwory literackie: John Flanagan „Ruiny Gorlanu”, Katarzyna Rygiel „Strażnik klejnotu”, Roksana Jędrzejewska-Wróbel „Stan splątania”.

Zgłoszenia przyjmowane są do 30.09.2022 r. pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dodatkowe informacje: 84 638 49 39 wew. 25 lub wew. 23

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie!

 

REGULAMIN KONKURSU | WYKAZ LITERATURYKARTA ZGŁOSZENIA

 

U góry plakatu napis Biblioteka Pedagogiczna w Zamościu zaprasza uczniów szkół podstawowych klas 7-8 do udziału w regionalnym konkursie czytelniczym Czy znasz …? Poniżej w części środkowej plakatu umieszczona jest ilustracja, na której widać postać w kapturze z łukiem i trze strzały. Pod ilustracją znajduje się kolejny napis, mówiący, że  I etap konkursu odbędzie się 04.10.2022, a II etap odbędzie się 11.10.2022. U dołu plakatu znajduje się napis: regulamin i karta zgłoszenia na stronie www.bipe.pl, bezpośrednio pod napisem zamieszczone jest logo Biblioteki Pedagogicznej w Zamościu.