Czy znasz ...? - regionalny konkurs czytelniczy dla uczniów klas 1-3

Biblioteka Pedagogiczna w Zamościu zaprasza uczniów szkół podstawowych klas I - III powiatu zamojskiego, biłgorajskiego, hrubieszowskiego i tomaszowskiego do udziału w regionalnym konkursie czytelniczym „Czy znasz...?”.
Zadaniem każdego uczestnika konkursu będzie samodzielne rozwiązanie testu wiedzy dostępnego przez aplikację Quizizz.
Pytania konkursowe zostaną przygotowane w oparciu o następujące utwory literackie: A. A. Milne „Chatka Puchatka”, Hugh Lofting „Doktor Dolittle i jego zwierzęta”, René Goscinny i Jean-Jacques Sempé „Mikołajek”, Wojciech Cesarz, Katarzyna Terechowicz „Pamiętnik grzecznego psa”, Carlo Collodi „Pinokio”.

Zgłoszenia przyjmowane są do 11.03.2022 r. pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Konkurs odbędzie się w dwóch etapach:
- I etap powiatowy – 15.03.2022 r. o godz. 10.00,
- II etap regionalny – 22.03.2022 r. o godz. 10.00.

Dodatkowe informacje: 84 638 49 39

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie!

 

REGULAMIN KONKURSU
WYKAZ LITERATURY
KARTA ZGŁOSZENIA

U góry plakatu napis Biblioteka Pedagogiczna w Zamościu zaprasza uczniów szkół podstawowych klas 1-3 na VIII edycję regionalnego konkursu czytelniczego. W tle umieszczone są miniaturki książek. Centralnie bezpośrednio pod tytułem konkursu: Czy znasz …? Umieszczona jest ilustracja, na której widać dwóch chłopców czytających książkę. Poniżej znajduje się napis mówiący, że  I etap odbędzie się 15.03.2022, a II etap odbędzie się 22.03.2022. U dołu plakatu znajduje się napis: regulamin i karta zgłoszenia na stronie www.bipe.pl, bezpośrednio pod napisem zamieszczone jest okrągłe logo Biblioteki Pedagogicznej w Zamościu.