„JAN PAWEŁ II” - regionalny konkurs wiedzy

Biblioteka Pedagogiczna w Zamościu zaprasza uczniów klas VII - VIII szkół podstawowych i uczniów szkół średnich powiatu zamojskiego, biłgorajskiego, hrubieszowskiego i tomaszowskiego do udziału w konkursie.

Zadaniem każdego uczestnika konkursu będzie samodzielne rozwiązanie testu, o życiu i twórczości Świętego Jana Pawła II, dostępnego przez aplikację Quizziz. Konkurs odbywa się w ramach projektu JAN PAWEŁ II i ZAMOJSZCZYZNA

Terminy

Zgłoszenia do konkursu do 16.10.2020 r. do właściwej placówki Biblioteki Pedagogicznej w Zamościu lub Filii w Biłgoraju, Hrubieszowie i Tomaszowie Lub.
Testu wiedzy odbędzie się on-line:

  • 30.10. 2020 r. o godz. 9.30-10.00 dla uczniów klas VII-VIII
  • 30.10.2020 r. o godz. 11.00-11.30 dla uczniów szkół ponadpodstawowych

Wręczenie nagród laureatom odbędzie się 09.11. 2020 r. w Bibliotece Pedagogicznej w Zamościu.

Patronat

Patronat honorowy:

Biskup Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej dr Marian Rojek

Poseł na Sejm RP Sławomir Zawiślak

Patronat medialny:

  • Katolickie Radio Zamość,
  • Niedziela Zamojsko-Lubaczowska,
  • Kronika Tygodnia,
  • Skafander Gazeta Akademicka,
  • Telewizja Kablowa Zamość VIDEO KADR,
  • ezamosc.pl Regionalny Portal Informacyjny

 

Więcej informacji w zakładce "Konkursy" na stronie głównej Biblioteki Pedagogicznej.

Dodatkowe informacje: 84 638 49 39 wew. 25

Na plakacie utrzymanym w kolorze niebieskim informacja. Biblioteka Pedagogiczna w Zamościu zaprasza do udziału w regionalnym projekcie edukacyjnym  Jan Paweł II i Zamojszczyzna. Poniżej ilustracji przedstawiającej wizerunek Jana Pawła II na tle Watykanu umieszczona jest informacja o przedsięwzięciach, które odbędą się w ramach projektu, czyli Święty uśmiechnięty – konkurs plastyczny, Jan Paweł II – konkurs wiedzy, escape room – pokój zagadek w bibliotece, Jan Paweł II w wirtualnym świecie – escape room on-line, wystawa okolicznościowa autorstwa Janusza Kawałki.
U dołu plakatu podany jest adres i kontakt do Biblioteki Pedagogicznej w Zamościu: ulica Sienkiewicza 5, 22-400 Zamość i adres strony internetowej www.bipe.pl. Na samym dole plakatu na żółtym pasku zamieszczone zostało logo pana Sławomira Zawiślaka posła na Sejm RP pełniącego patronat honorowy i loga instytucji pełniących patronat medialny Kronika Tygodnia, Niedziela Zamojsko Lubaczowska, Katolickie Radio Zamość, Telewizja Kablowa Zamość VIDEO KADR, Skafander Gazeta Akademicka, ezamosc.pl Regionalny Portal Informacyjny