Regionalny konkurs plastyczny "Kosmiczna przygoda" (3)

Biblioteka Pedagogiczna w Zamościu zaprasza uczniów klas I -VI szkół podstawowych powiatu zamojskiego, biłgorajskiego, hrubieszowskiego i tomaszowskiego do udziału w konkursie. Zadaniem uczestników jest wykonanie pracy plastycznej zgodnie z tematem konkursu określonym w regulaminie.
Konkurs organizowany jest w ramach Roku Lema.

Terminy

Termin nadsyłania prac do 28.10.2021 r. do siedziby Biblioteki Pedagogicznej w Zamościu (ul. Sienkiewicza 5) lub do właściwej Filii w Biłgoraju (ul. Żołnierzy Wojska Polskiego 4), Hrubieszowie (ul. Ciesielczuka 1), Tomaszowie Lubelskim (ul. Zamojska 2).

Posiedzenie komisji konkursowej 9.11.2021 r.

Dodatkowe informacje: 84 638 49 39 wew. 25


Regulamin | Karta zgłoszeń

 

U góry plakatu, którego tło jest w dwóch odcieniach fioletu, z lewej strony widać robota, z prawej strony planetę. Pomiędzy ilustracjami jest biały napis REGIONALNY KONKURS PLASTYCZNY DLA UCZNIÓW KLAS 1-3 I KLAS 4-6. W części środkowej jest biała, prostokątna ramka z pomarańczowym napisem KOSMICZNA PRZYGODA, poniżej czarny napis NADSYŁANIE PRAC i w kolorze fioletowym data 28.10.2021, poniżej znajduje się kolejny czarny napis ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU i w kolorze fioletowym data 9.11.2021. Pod napisami znajduje się okrągłe logo Biblioteki Pedagogicznej w Zamościu.
Bezpośrednio pod ramką znajduje się czarny napis REGULAMIN I KARTA ZGŁOSZENIOWA NA STRONIE WWW.BIPE.PL
U dołu plakatu z lewej strony umieszczony jest w prostokątnej, fioletowej ramce pod ukosem biały napis ROK LEMA W BIBLIOTECE PEDAGOGICZNEJ W ZAMOŚCIU, z prawej strony umieszczony jest statek kosmiczny. 
U dołu plakatu, na białym pasku umieszczone zostało logo Fundacji LOTTO im. H. Konopackiej, która dofinansowuje projekt realizowany w ramach grantu udzielonego w konkursie „Patroni Roku 2021”. Obok jest logo autora projektu – Biblioteki Pedagogicznej w Zamościu, logo partnera projektu Zamojskiego  Stowarzyszenia Kulturalnego „Czerwony Smok”, loga instytucji sprawujących patronat honorowy: Ministerstwo Edukacji i Nauki, Polska Agencja Kosmiczna, Marszałek Województwa Lubelskiego Jarosław Stawiarski, Prezydent Miasta Zamość Andrzej Wnuk, Poseł na Sejm RP Sławomir Zawiślak oraz loga instytucji sprawujących patronat medialny: TVP 3 Lublin, Kronika Tygodnia, Katolickie Radio Zamość, Skafander, Ezamosc.pl, Lubelskie.info