Spotkanie autorskie z lubelską pisarką Teresą Moniką Rudzką

BIBLIOTEKA PEDAGOGICZNA W ZAMOŚCIU FILIA W HRUBIESZOWIE zaprasza na spotkanie autorskie z lubelską pisarką Teresą Moniką Rudzką i promocję najnowszej książki autorki Czekoladowa Dynastia. Czas Karola.

Termin: 18 listopada 2021 r., godz. 11.00

Miejsce: Biblioteka Pedagogiczna w Zamościu Filia w Hrubieszowie, ul. Ciesielczuka 1

„Czas Karola to oparta na faktach ballada o wspaniałych ludziach. Opowiada o początkach i rozwoju najsłynniejszej polskiej firmy. Są Karol i Karolina Wedlowie, ich dzieci Emil i Eleonora, służąca Joanka, kucharka Józefa i wiele osób z pierwszych stron gazet. Są zakupy w sklepie Stanisława Wokulskiego, gdzie panna Eleonora poznaje Izabelę Łęcką. Jest też skromny subiekt Ignacy Rzecki – stały bywalec wedlowskiej pijalni czekolady.”

Zapraszamy serdecznie na tę wyjątkową rozmowę o literaturze, czekoladzie, ale także o tym,
co w życiu ważne. Podczas spotkania będzie możliwość zakupu książki z autografem pisarki.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny: 84 696 26 39

 

Na plakacie w górnej części napis: Biblioteka Pedagogiczna w Zamościu Filia w Hrubieszowie zaprasza na spotkanie z Teresą Moniką Rudzką. W prawej części plakatu fotografia z podobizną autorki oraz logo biblioteki. W centralnej części plakatu napis „ i premierę najnowszej powieści”. Niżej fotografia okładki książki. W dolnej części plakatu loga organizatorów spotkania i data 18 listopada godz. 11.00.