Spotkanie autorskie z pisarką Krystyną Bartłomiejczyk

Biblioteka Pedagogiczna w Zamościu Filia w Hrubieszowie zaprasza na spotkanie autorskie z pisarką Krystyną Bartłomiejczyk.
Kraśniczanka z epizodami w Lublinie, gdzie skończyła studia, i w Katowicach, gdzie dźwigała kaganek oświaty, wbijając do młodzieńczych głów rosyjską gramatykę i literaturę. Obecnie emerytka, mama dorosłych już dzieci, a przy tym zatwardziała domatorka, którą nawet na spacer wyprowadza pies. Zadebiutowała w 2014 r. zabawną słodko-gorzką opowieścią o małżeństwie, miłości i poszukiwaniu własnej kobiecości pt.: „Sama tego chciałaś Zuzanno”. Dziś na swoim koncie ma już kilka powieści.

Spotkanie odbędzie się 31 maja 2022 r., o godz. 12.00, w Bibliotece Pedagogicznej w Zamościu Filia w Hrubieszowie, przy ul. Ciesielczuka 1.
Zapraszamy na rozmowę o szczęściu, miłości, przyjaźni i tajemnicy. Podczas spotkania będzie możliwość zakupu książek z autografem autorki.
Wstęp wolny.

 Po lewej stronie plakatu fotografia autorki w kole. Po prawej stronie napis spotkanie autorskie. Niżej – zdjęcia książek. W centralnej części plakatu napis: Krystyna Bartłomiejczyk i data spotkania w kolorze żółtym. W dolnej części plakatu logo Dyskusyjnego Klubu Książki i Biblioteki.