UWAGA! zmiany w organizacji regionalnego konkursu czytelniczego „CZY ZNASZ...?” adresowanego do uczniów szkół podstawowych klas 4-6

Biblioteka Pedagogiczna w Zamościu zaprasza uczniów szkół podstawowych klas IV - VI powiatu zamojskiego, biłgorajskiego, hrubieszowskiego i tomaszowskiego do udziału w regionalnym konkursie czytelniczym „Czy znasz...?”.

Konkurs w formie testu wiedzy odbędzie się nie w aplikacji Quizizz tylko stacjonarnie w dwóch etapach:
- I etap powiatowy - 05 kwietnia 2022 r. o godz. 11.00 w Bibliotece Pedagogicznej w Zamościu oraz jej filiach w Biłgoraju, Hrubieszowie i Tomaszowie Lubelskim,
- II etap regionalny - 12 kwietnia 2022 r. o godz. 10.00 w Bibliotece Pedagogicznej w Zamościu.

Zadaniem każdego uczestnika konkursu będzie samodzielne rozwiązanie testu wiedzy.
Pytania konkursowe zostaną przygotowane w oparciu o następujące utwory literackie: Marcin Szczygielski „Arka Czasu czyli Wielka ucieczka Rafała od kiedyś przez wtedy do teraz i wstecz”, Adam Bahdaj „Kapelusz za sto tysięcy”, Marcin Kozioł „Tajemnica przeklętej harfy”, Olaf Fritsche „Skarb Troi”, Grażyna Bąkiewicz „Skąd te krzywe usta, Bolesławie?”.

 

Zgłoszenia przyjmowane są do 31.03.2022 r. pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dodatkowe informacje: 84 638 49 39 wew. 25 lub wew. 23
Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie!

 

REGULAMIN KONKURSU
WYKAZ LITERATURY
KARTA ZGŁOSZENIA