Adam Mickiewicz wirtualnie

BIBLIOTEKA PEDAGOGICZNA W ZAMOŚCIU zaprasza uczniów szkół podstawowych klas V –VIII do rywalizacji w wirtualnych pokojach zagadek. Zostały przygotowane 2 escape roomy:
Adam Mickiewicz „Powrót taty” – dla uczniów kl. V-VI,
Adam Mickiewicz „Świtezianka” – dla uczniów kl. VII-VIII,

Escape roomy dostępne są za pośrednictwem internetu. Zalecane jest korzystanie z komputera. Aplikacja Genially może nie działać poprawnie na tablecie i telefonie.
Regulamin oraz linki do escape roomów są dostępne na stronie internetowej biblioteki.

Linki będą aktywne w terminie od 19. 09 2022 r. – 10. 12 2022 r.

Zadaniem uczestników wirtualnego konkursu będzie zdobycie czterocyfrowego kodu dostępu do cytatu Adama Mickiewicza, który na karcie zgłoszenia należy przesłać na adres podany w escape roomie.
Wśród zwycięzców zostaną rozlosowane atrakcyjne nagrody!

U góry plakatu umieszczony został napis: Adam Mickiewicz wirtualnie. Poniżej napisu w części centralnej plakatu znajduje się ilustracja przedstawiająca portret Adama Mickiewicza umieszczony w smartfonie. Bezpośrednio pod ilustracją umieszczony jest napis: Biblioteka Pedagogiczna w Zamościu zaprasza uczniów szkół podstawowych kl. 5-8 do udziału w wirtualnym escape roomie. Poniżej podany jest okres w jakim uczniowie będą mogli brać udział w zabawie, czyli od 19 września do 10 grudnia 2022 roku.
U dołu plakatu w części środkowej umieszczone zostało logo Biblioteki Pedagogicznej w Zamościu i adres strony internetowej www.bipe.pl.