Regionalny konkurs literacki "Nie wystarczy urodzić się człowiekiem, trzeba jeszcze być człowiekiem"

 

Regionalny konkurs literacki

Biblioteka Pedagogiczna w Zamościu zaprasza uczniów klas VII - VIII szkół podstawowych powiatu zamojskiego, biłgorajskiego, hrubieszowskiego i tomaszowskiego do udziału w konkursie. Zadaniem uczestników jest napisanie wiersza inspirowanego życiem i nauką Stefana Wyszyńskiego.

Terminy

Termin nadsyłania prac do 25.10.2021 r. na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ogłoszenie wyników 29.10.2021 r.

Dodatkowe informacje: 84 638 49 39 wew. 25

Regulamin

Karta zgłoszeń

 

U góry plakatu i u dołu w 4 rogach umieszczone zostały delikatne elementy ozdobne w kolorze bordowym. Plakat utrzymany jest w jasnych kolorach wpadających w biel. Tło plakatu stanowi rozmyty wizerunek kościoła. Pod ozdobami, u góry plakatu umieszczony został czarny napis REGIONALNY KONKURS LITERACKI DLA UCZNIÓW KLAS 7-8 SZKÓŁ PODSAWOWYCH INSPIROWANY POSTACIĄ STEFANA WYSZYŃSKIEGO. Poniżej znajduje się brązowy tytuł konkursu „NIE WYSTARCZY URODZIĆ SIĘ CZŁOWIEKIEM, TRZEBA JESZCZE BYĆ CZŁOWIEKIEM”. Pod tytułem, w części środkowej jest czarny napis NADSYŁANIE PRAC i w kolorze bordowym data 25.10.2021, poniżej znajduje się kolejny czarny napis ROZSTRZYGNIĘCIE i w kolorze bordowym data 29.10.2021. Pod napisami umieszczony został bordowy napis REGULAMIN I KARTA ZGŁOSZENIOWA NA STRONIE WWW.BIPE.PL. U dołu plakatu, pomiędzy elementami ozdobnymi znajduje się okrągłe logo Biblioteki Pedagogicznej w Zamościu. Bezpośrednio pod logo widnieje ciemnobordowy napis DNI KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ ZAMOŚĆ 2021.