Wernisaż wystawy „Kobieta” Wiktorii Zawrotniak

Biblioteka Pedagogiczna w Zamościu zaprasza na otwarcie wystawy „Kobieta” - Wiktorii Zawrotniak . Autorka jest uczennicą kl. 8 Szkoły Podstawowej nr 6 im. Szymona Szymonowica w Zamościu. „Kobieta” jest pierwszą autorską wystawą Wiktorii.

Termin i miejsce

8 marca 2023 r., godz. 9:30 – otwarcie wystawy

Biblioteka Pedagogiczna w Zamościu ul. H. Sienkiewicza 5

 

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu prosimy o kontakt: 84 638 49 39 wew. 25.

Wystawę będzie można oglądać od 8 marca 2023 r. do 30 kwietnia 2023 r. w galerii BipeArt Biblioteki Pedagogicznej w Zamościu.

Serdecznie zapraszamy!

U góry plakatu znajduje się ilustracja prezentująca portret dziewczyny otoczony ramką, na którą składają się przyrządy malarsko szkolne typu: kolorowe kartki papieru, farby, kredki, ołówki, gumki, nożyczki, temperówki, cienkopisy, zakreślacze itp. Z elementów ozdobnych na plakacie mamy jeszcze na jego lewej, dolnej krawędzi i godnej prawej krawędzi ślady po pędzlu zanurzonym w farbie.  Natomiast w części centralnej plakatu poniżej ilustracji znajduje się napis wyróżniony dużą, ozdobną czcionką, przypominającą ślad pędzla i jest to tytuł wystawy kobieta. Pod tytułem podana jest kolejna informacja: debiut malarski Wiktorii Zawrotniak . Poniżej podany jest termin otwarcia wystawy 08.03.2023, godz. 9.30. Termin wyróżniony jest kolorowym tłem. U dołu plakatu podane jest miejsce wystawy GALERIA BipeArt, ul. H. Sienkiewicza 5, Biblioteka Pedagogiczna w Zamościu. Na wysokości informacji mówiącej, o tym gdzie wystawę można oglądać znajduje się, w prawym dolnym rogu logo Biblioteki Pedagogicznej w Zamościu.