„CZY ZNASZ...?”. REGIONALNY KONKURS CZYTELNICZY

 

Biblioteka Pedagogiczna w Zamościu zaprasza uczniów szkół podstawowych klas IV - VI powiatu zamojskiego, biłgorajskiego, hrubieszowskiego i tomaszowskiego do udziału w regionalnym konkursie czytelniczym „Czy znasz...?”.
Zadaniem każdego uczestnika konkursu będzie samodzielne rozwiązanie testu wiedzy.
Pytania konkursowe zostaną przygotowane w oparciu o następujące utwory literackie: Marcin Szczygielski „Arka Czasu czyli Wielka ucieczka Rafała od kiedyś przez wtedy do teraz i wstecz”, Adam Bahdaj „Kapelusz za sto tysięcy”, Marcin Kozioł „Tajemnica przeklętej harfy”, Olaf Fritsche „Skarb Troi”, Grażyna Bąkiewicz „Skąd te krzywe usta, Bolesławie?”.

Zgłoszenia przyjmowane są do 31.03.2022 r. pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Konkurs odbędzie się w dwóch etapach:
- I etap powiatowy – 05.04.2022 r. o godz. 10.00,
- II etap regionalny – 12.04.2022 r. o godz. 10.00.

Dodatkowe informacje: 84 638 49 39 wew. 25 lub wew. 23
Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie!

 

REGULAMIN KONKURSU
WYKAZ LITERATURY
KARTA ZGŁOSZENIA

 

U góry plakatu napis Biblioteka Pedagogiczna w Zamościu zaprasza uczniów szkół podstawowych klas 4-6 na IV. edycję regionalnego konkursu czytelniczego Czy znasz …? Poniżej w części środkowej plakatu umieszczona jest ilustracja, na której widać chłopca i dziewczynkę czytających książki. Pod ilustracją znajduje się kolejny napis, że  I etap odbędzie się 05.04.2022, a II etap odbędzie się 12.04.2022. U dołu plakatu znajduje się napis: regulamin i karta zgłoszenia na stronie www.bipe.pl, bezpośrednio pod napisem zamieszczone jest okrągłe logo Biblioteki Pedagogicznej w Zamościu.