Wanda Rutkiewicz - escape room

BIBLIOTEKA PEDAGOGICZNA W ZAMOŚCIU  zaprasza uczniów szkół podstawowych klas VII-VIII i uczniów szkół ponadpodstawowych do rywalizacji w wirtualnych pokojach zagadek. Zostały przygotowane 2 escape roomy:

Escape roomy dostępne są za pośrednictwem internetu. Zalecane jest korzystanie z komputera. Aplikacja Genially może nie działać poprawnie na tablecie i telefonie.

Regulamin oraz linki do escape roomów są dostępne na stronie internetowej biblioteki www.bipe.pl w zakładce KONKURSY.
Linki będą aktywne w terminie od 07.03.2022 r. do 13.03.2022 r.

Zadaniem uczestników wirtualnego konkursu będzie zdobycie czterocyfrowego kodu dostępu do cytatu Wandy Rutkiewicz, który wraz z kartą zgłoszenia należy przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody!

ZAPRASZAMY!

 U góry plakatu napis WIRTUALNE ESCAPE ROOMY bezpośrednio pod napisem WANDA RUTKIEWICZ. Pod napisem ilustracja ośnieżonych szczytów górskich. Bezpośrednio pod ilustracją kolejny napis DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH KLAS 7-8 I UCZNIÓW SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH. Pod napisami umieszczona jest data 07.03.2022 – 13.03.2022. Poniżej napis: REGULAMIN NA STRONIE WWW.BIPE.PL. W prawym dolnym rogu okrągłe logo Biblioteki Pedagogicznej w Zamościu.