Konkurs „Na gwiezdnym szlaku” przedłużony

 

Informujemy, że regionalny konkurs literacki „Na gwiezdnym szlaku” zostaje przedłużony. Prace konkursowe można przesyłać do 13 lutego 2022 r. Najlepsze utwory zostaną opublikowane w antologii pokonkursowej.
Biblioteka Pedagogiczna w Zamościu zaprasza do udziału w konkursie uczniów klas VI-VIII szkół podstawowych, uczniów szkół ponadpodstawowych oraz osoby zainteresowane twórczością Stanisława Lema z powiatów: zamojskiego, biłgorajskiego, hrubieszowskiego i tomaszowskiego.”. Konkurs zostanie przeprowadzony w trzech kategoriach:
• I kategoria - uczniowie klas VI-VIII szkół podstawowych,
• II kategoria - uczniowie szkół ponadpodstawowych,
• III kategoria - open dla wszystkich zainteresowanych twórczością Stanisława Lema.
Zadaniem uczestników konkursu jest napisanie opowiadania z gatunku science fiction inspirowanego twórczością Stanisława Lema, nawiązującego do historii, teraźniejszości albo przyszłości Zamościa lub jego okolic. Opowiadanie nie może być dłuższe niż 5 stron w formacie A4, napisane tekstem znormalizowanym (czcionka Times New Roman, wielkość 11 punktów, interlinia 1,15) i utrwalone jako plik w formacie PDF lub DOC.
Pracę wraz z formularzem zgłoszeniowym należy przesłać na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 13.02.2022 r. Dodatkowe informacje: 84 638 49 39 wew. 25.

 

Karty zgłoszeń

pdf Karta zgłoszenia dla osób pełnoletnich202.39 KB

pdf Karta zgłoszenia dla osób niepełnoletnich76.47 KB

 

image 001