Przyroda w obiektywie Artura Wąsika

– Każdy wolny czas poświęcam na fotografowanie. Lubię wychodzić z aparatem na łono natury, obserwować przyrodę. Kocham to, co robię, to jest moja pasja – mówił Artur Wąsik podczas otwarcia swojej wystawy „Droga twórczości”. Wernisaż odbył się 16 września w Bibliotece Pedagogicznej w Zamościu.

Artur Wąsik zainteresował się fotografią już w młodzieńczych latach. Powrócił do tego zamiłowania po latach, do czego przyczyniły się wędrówki po Polsce oraz zakup lustrzanki. Obecnie aktywnie działa w Zamojskiej Grupie Fotograficznej, a także jest członkiem Fotoklubu Rzeczypospolitej Polskiej Stowarzyszenie Twórców. Na jego zdjęciach znajdziemy piękno przyrody uchwyconej o każdej porze roku, podejrzane ukradkiem zwierzęta i imponujące krajobrazy. Fotografie można obejrzeć w Galerii BipeArt w Bibliotece Pedagogicznej w Zamościu. Zapraszamy!

Na zdjęciu dyrektor Biblioteki Pedagogicznej w Zamościu Dorota Mach oraz fotograf Artur Wąsik na tle jego zdjęć zawieszonych w antyramach.

Na zdjęciu Artur Wąsik opowiadający o swoich zdjęciach oraz osoby zgromadzone na wernisażu wystawy.

Na zdjęciu widać osoby przybyłe na wernisaż wystawy Artura Wąsika.

Na zdjęciu od lewej widać Artura Wąsika, kierownika filii w Hrubieszowie Marcina Czubarę oraz dyrektora Biblioteki Pedagogicznej Dorotę Mach.

Na zdjęciu Artur Wąsik prezentuje swój obiektyw, który używa podczas fotografowania zwierząt z dużej odległości.

Bibliotekarz Dariusz Kapitan wykonuje próbne zdjęcie aparatem Artura Wąsika.

Na zdjęciu widać osoby, które oglądają zdjęcia prezentowane na wystawie Artura Wąsika