WIRTUALNE WALENTYNKI

BIBLIOTEKA PEDAGOGICZNA W ZAMOŚCIU zaprasza wszystkich czytelników do udziału w zabawie przygotowanej dla nich z okazji dnia św. Walentego.
Właśnie 14 lutego 2023 r. na stronie www.bipe.pl ukaże się link do walentynkowego pokoju zagadek. W trakcie zabawy czytelnik będzie miał okazję połączyć ze sobą aktorskie pary zakochanych, zagrać w dobble, poznać miłosne sentencje różnych autorów oraz wykazać się spostrzegawczością i logicznym myśleniem. Prawidłowe wykonanie wszystkich zadań pozwoli zdobyć cytat, który wraz z wypełnioną kartą zgłoszenia należy przesłać na podany adres mailowy.
Escape room dostępny jest za pośrednictwem internetu. Zalecane jest korzystanie z komputera. Aplikacja Genially może nie działać poprawnie na tablecie i telefonie.

Na odpowiedzi czekamy do 15 lutego 2023 r.
Na uczestników zabawy czeka niespodzianka!

ZAPRASZAMY!

U góry plakatu są umieszczone liczne różnokolorowe serduszka. Poniżej umieszczony jest napis BIBLIOTEKA PEDAGOGICZNA W ZAMOŚCIU ZAPRASZA NA. Pod napisem w ramce w kształcie dużego serca umieszczona jest dalsza część napisu WIRTUALNE WALENTYNKI 14 lutego 2023. Pod sercem w dolnej części plakatu umieszczony jest kolejny napis LINK DO POKOJU ZAGADEK NA STRONIE WWW.BIPE.PL.
Pod napisem u dołu plakatu, w części środkowej umieszczone jest logo Biblioteki Pedagogicznej w Zamościu.